Пневматична гвинтівка Crosman Ironhide

Crosman Ironhide1.jpegIronhide - цікава новинка від підрозділу Benjamin, що входить до складу американської компанії Crosman та відповідає за розробку мисливського і преміального сегментів. У моделях виробника унікальним чином поєднуються цінова доступність і відмінне технічне оснащення. Так сталося і цього разу - Ironhide входить в чверть найдорожчих екземплярів обладнаної газовими пружинами лінійки.

Технічні особливості моделі Ironhide

При розробці нових виробів Benjamin робить упор на основні конструктивні елементи: вкладається в них, а не в те, що не робить істотного впливу на стрільбу. Так користувач отримує високоточну зброю за розумною ціною.

Crosman Ironhide вигідно виділяється серед аналогів:
  • наявністю передової конструкції газового поршня NitroPiston ELITE;
  • збільшеною на 35% потужністю;
  • перевищує середні значення на 15% швидкістю спрацьовування механізму;
  • підвищеною точністю, досягнутою за рахунок зменшення відскоку поршня і гасіння прямий віддачі силами додаткових буферних елементів пружинного блоку;
  • присутністю глушника Gold, що нараховує 8 камер об'ємом в 40 см3.
Важливий момент - глушник не виглядає чужорідним елементом. Він логічно завершує захищаючий ствол кожух, гармонійно інтегрується з мушкою і її підставою.

Комфорт експлуатації, переваги гвинтівки Crosman Ironhide

Crosman Ironhide глушитель.jpegДля тих, хто віддає перевагу стрільбі «з механіки », інженери Benjamin передбачили регульований приціл і прямокутну мушку з великими бічними прорізами. Також є можливість використовувати оптичний приціл з кріпленням «ластівчин хвіст». Цей елемент, до речі, додатково фіксується за допомогою штифта на тильному кільці і відповідного отвору на кожусі.

Спуск двоступеневий. Ложа виконана з міцного пластику. Пістолетна рукоятка відрізняється ергономікою, зручністю використання при різних фізіологічних даних: гвинтівка підходить для навчання дітей і підлітків, є універсальним інструментом для дорослих. З куль рекомендується вибирати Crosman Ultra Magnum масою 0,68 г.

Стрілки, протестувавши Crosman Ironhide, відзначають комфортний профіль потиличника, успішність рішення з піднятою щокою приклада - cheekrest дозволяє максимально зручно розташувати голову і сконцентруватися на стрільбі, не відволікаючись на пошук комфортного кута.

В цілому модель демонструє грамотно реалізований баланс пріоритетів. Гвинтівка є володарем інноваційних технічних рішень в області пружинно-поршневої пневматики і в той же час доступна за ціною. Вона не розчаровує досвідчених стрільців, відповідає очікуванням початківців.

Повернення до списку

alfaSystems sline stroymart SM91TG62
Array
(
    [BITRIX_SM_SALE_UID] => 4021cc390a72836d1414f50644b42e6f
)