Спорядження мисливських патронів за допомогою УПС-РУЖЕС

фото2.jpgУПС-РУЖЕС - багатофункціональний пристрій, розроблений для спорядження мисливських патронів, їх підгонки під рушницю, підготовки. Прилад об'єднує в собі функції капсюлятора і закрутки, справляється з такими завданнями, як вирівнювання дульця гільзи і надання йому конусоподібної форми, видалення відпрацьованого капсуля, капсулювання, закриття патрона зірочкою, формування конуса на його передній частині.

Конструкція, основні елементи

Пристрій виконаний з нержавіючої сталі і міцного пластику. Важливим елементом виступає трипозиційна головка. З одного її боку розташований прес для формування дульця патрона. Протилежна сторона призначена для раскапсулювання, капсюлірованння.

Майданчик для раскапсулювання забезпечений великим круглим отвором. Майданчик для капсулювання - отвором невеликого діаметру. У центрі головки знаходиться щілина для штовхача, необхідна в процесі експлуатації упору преса.

Алгоритм дій при експлуатації приладу

Основні функції УПС-РУЖЕС реалізуються наступним чином:
  1. Для вирівнювання конуса боєприпасу потрібно надіти втулку формування конуса і провернути в ній гільзу.  Очікуваний результат буде досягнутий при послідовному виконанні декількох оборотів.
  2. ups-ruzhes-8-970x646.jpg
  3. Формування конуса відбувається наступним чином: на патрон надягають втулку конуса, приводять його в позицію пресування, плавно опускають ручку приладу до упору.
  4. Для раскапсулювання необхідно ввернути штовхач в стійку капсюлятора, відвести головку капсюлятора від стійки, надіти відпрацьовану гільзу на стійку. Потім потрібно розташувати головку капсюлятора над денцем капсуля, акуратно натиснути на неї.
  5. Капсулювання реалізується в кілька етапів: викручування штовхача зі стійки, розташування гільзи на стійці, поворот капсюлятора, позиціонування капсуля над гніздом гільзи, натиснення на головку.
  6. Завальцювання дульця патрона «шалашиком» передбачає наступний порядок дій: спорядження боєприпасів дозволеними для експлуатовиних зброї комплектуючими, поміщення на нього втулки для формування шалашику, приведення в позицію пресування, плавне опускання ручки пристрою до упору.
Обробка наступних боєприпасів виконується в тому ж порядку, з поетапним повтором вказаних вище дій.  Додатково до приладу можна придбати шестипроменеву зірочку 12 калібру. Елемент є опцією, дозволяє надавати форму нової гільзі, коригувати дульця відпрацьованих виробів після невдалої завальцовки. Порядок дій в цьому випадку буде аналогічний алгоритму завальцовки дульця патрона «шалашиком».

Повернення до списку

alfaSystems sline stroymart SM91TG62
Array
(
    [BITRIX_SM_SALE_UID] => 15e2c4c50fd31f69a5b6c0c3678523e6
)