Кільця Leupold 30мм High Ext Matte 51035 (5001315)
| Діаметр, мм: | 30 мм |
|---|---|
| Колір: | Чорний |
| Матеріал: | сталь |
| Модель: | Ext Matte |
| Довжина / Габарити: | 22,9 мм |
| Країна походження: | США |
4 095 грн.
Інші характеристики
| Виробник | Leupold |
|---|---|
| Діаметр, мм | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | сталь |
| Модель | Ext Matte |
| Довжина / Габарити | 22,9 мм |
| Країна походження | США |
