Кільця Leupold DD 30mm High Matte 49958 (5001278)
| Діаметр, мм: | 30 мм |
|---|---|
| Посадочне місце: | Ластівчин хвіст 11 мм |
| Колір: | Чорний |
| Матеріал: | ста |
| Модель: | DD |
| Довжина / Габарити: | 22,9 мм |
| Країна походження: | США |
2 750 грн.
Інші характеристики
| Виробник | Leupold |
|---|---|
| Діаметр, мм | 30 мм |
| Посадочне місце | Ластівчин хвіст 11 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ста |
| Модель | DD |
| Довжина / Габарити | 22,9 мм |
| Країна походження | США |
