Кільця Leupold QR 30mm Medium Matte 49931 (5001265)
| Діаметр, мм: | 30 мм |
|---|---|
| Колір: | Чорний |
| Матеріал: | сталь |
| Модель: | QR |
| Довжина / Габарити: | 19,6 мм |
| Країна походження: | США |
3 159 грн.
Інші характеристики
| Виробник | Leupold |
|---|---|
| Діаметр, мм | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | сталь |
| Модель | QR |
| Довжина / Габарити | 19,6 мм |
| Країна походження | США |
