Кільця Leupold STD 1-IN High Matte 49904 (5001252)
| Діаметр, мм: | 25.4 (1") |
|---|---|
| Колір: | Чорний |
| Матеріал: | сталь |
| Довжина / Габарити: | 22,9 мм |
| Країна походження: | США |
1 764 грн.
Інші характеристики
| Виробник | Leupold |
|---|---|
| Діаметр, мм | 25.4 (1") |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | сталь |
| Довжина / Габарити | 22,9 мм |
| Країна походження | США |
