Кільца 30мм під вивер низькі
| Діаметр, мм: | 30 мм |
|---|---|
| Материал: | Сталь |
| Колір: | Чорний |
| Довжина / Габарити: | 30 * 25 * 7 мм |
| Країна походження: | США |
2 835 грн.
Інші характеристики
| Виробник | Leupold |
|---|---|
| Діаметр, мм | 30 мм |
| Материал | Сталь |
| Колір | Чорний |
| Довжина / Габарити | 30 * 25 * 7 мм |
| Країна походження | США |
