Кріплення для оптичного прицілу 30мм Medium TS-300 (1002027)
Артикул:
1002027
| Діаметр, мм: | 30 мм |
|---|---|
| Посадочне місце: | Ластівчин хвіст 11 мм |
| Модель: | TS-300 |
| Країна походження: | Іспанія |
954 грн.
Інші характеристики
| Виробник | Gamo |
|---|---|
| Діаметр, мм | 30 мм |
| Посадочне місце | Ластівчин хвіст 11 мм |
| Модель | TS-300 |
| Країна походження | Іспанія |
