Моноблок 1" Vector Optics SCTM-63 (5003137)
| Діаметр, мм: | 25.4 (1") |
|---|---|
| Посадочне місце: | Вівер/Пікатінні |
| Колір: | Чорний |
| Матеріал: | 6063-T6 aluminum alloy |
| Модель: | SCTM-63 |
| Вага, г: | 195 |
| Довжина / Габарити: | 13,54 см |
| Країна походження: | Китай |
1 350 грн.
Інші характеристики
| Виробник | VECTOR Optics |
|---|---|
| Діаметр, мм | 25.4 (1") |
| Посадочне місце | Вівер/Пікатінні |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | 6063-T6 aluminum alloy |
| Модель | SCTM-63 |
| Вага, г | 195 |
| Довжина / Габарити | 13,54 см |
| Країна походження | Китай |
