Кріплення БСА 11мм призма, високе
Артикул:
2192.04.01
| Діаметр, мм: | 30 мм |
|---|---|
| Посадочне місце: | Ластівчин хвіст 11 мм |
| Материал: | Металл |
| Колір: | Чорний |
| Країна походження: | Китай |
848 грн.
Інші характеристики
| Виробник | BSA |
|---|---|
| Діаметр, мм | 30 мм |
| Посадочне місце | Ластівчин хвіст 11 мм |
| Материал | Металл |
| Колір | Чорний |
| Країна походження | Китай |
