Приціл Bushnell 6-24x50 Elite Tactical G2 FFP 30mm (5000568)
Артикул:
5000568
| Вид прицільної сітки: | G2 |
|---|---|
| Підсвічування прицільної сітки: | Немає |
| Діаметр кілець / Посадкове місце: | 30 мм |
| Регулювання паралакса / Фокусування: | Є |
| Колір: | Чорний |
| Упаковка: | Картонна коробка |
| Діаметр вихідної зіниці, мм: | 7.5-2.1 мм |
| Вага, г: | 765 |
| Видалення вихідної зіниці, мм: | 101 |
| Діаметр об'єктива, мм: | 50 |
| Довжина, мм: | 343 |
| Країна походження: | США |
54 845 грн.
Інші характеристики
| Виробник | Bushnell |
|---|---|
| Вид прицільної сітки | G2 |
| Підсвічування прицільної сітки | Немає |
| Діаметр кілець / Посадкове місце | 30 мм |
| Регулювання паралакса / Фокусування | Є |
| Колір | Чорний |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Діаметр вихідної зіниці, мм | 7.5-2.1 мм |
| Вага, г | 765 |
| Видалення вихідної зіниці, мм | 101 |
| Діаметр об'єктива, мм | 50 |
| Довжина, мм | 343 |
| Країна походження | США |
