Приціл Gamo 2,5x20 2,5х20 WR Compact 1" Duplex (1002478)
Артикул:
1002478
| Вид прицільної сітки: | Duplex |
|---|---|
| Підсвічування прицільної сітки: | Немає |
| Діаметр кілець / Посадкове місце: | 30 мм |
| Вага, кг: | 0,295 |
| Модель: | WR Compact |
| Діаметр вихідної зіниці, мм: | 25,4 мм |
| Довжина, мм: | 185 |
| Країна походження: | Іспанія |
2 449 грн.
Інші характеристики
| Виробник | Gamo |
|---|---|
| Вид прицільної сітки | Duplex |
| Підсвічування прицільної сітки | Немає |
| Діаметр кілець / Посадкове місце | 30 мм |
| Вага, кг | 0,295 |
| Модель | WR Compact |
| Діаметр вихідної зіниці, мм | 25,4 мм |
| Довжина, мм | 185 |
| Країна походження | Іспанія |
