Приціл Gamo 2,5x20 WR
Артикул:
1000675
| Вид прицільної сітки: | Duplex |
|---|---|
| Діаметр кілець / Посадкове місце: | 25,4 мм (1") |
| Вага, кг: | 0,295 |
| Модель: | WR Duplex |
| Діаметр вихідної зіниці, мм: | 25,4 мм |
| Довжина, мм: | 185 |
| Країна походження: | Іспанія |
2 523 грн.
Інші характеристики
| Виробник | Gamo |
|---|---|
| Вид прицільної сітки | Duplex |
| Діаметр кілець / Посадкове місце | 25,4 мм (1") |
| Вага, кг | 0,295 |
| Модель | WR Duplex |
| Діаметр вихідної зіниці, мм | 25,4 мм |
| Довжина, мм | 185 |
| Країна походження | Іспанія |
