Приціл Gamo 30mm 1,5-6x44
Артикул:
1002476
| Вид прицільної сітки: | Duplex |
|---|---|
| Підсвічування прицільної сітки: | Немає |
| Діаметр кілець / Посадкове місце: | 30 мм |
| Вага, кг: | 0,49 |
| Діаметр вихідної зіниці, мм: | 29.3 - 7.3 мм |
| Довжина, мм: | 308 |
| Країна походження: | Іспанія |
4 749 грн.
Інші характеристики
| Виробник | Gamo |
|---|---|
| Вид прицільної сітки | Duplex |
| Підсвічування прицільної сітки | Немає |
| Діаметр кілець / Посадкове місце | 30 мм |
| Вага, кг | 0,49 |
| Діаметр вихідної зіниці, мм | 29.3 - 7.3 мм |
| Довжина, мм | 308 |
| Країна походження | Іспанія |
