Приціл оптичний Delta DO Titanium 6-24x42 MD DO-2415 (5000577)
Артикул:
5000577
| Вид прицільної сітки: | Mil-Dot |
|---|---|
| Підсвічування прицільної сітки: | Немає |
| Діаметр кілець / Посадкове місце: | 25,4 мм (1") |
| Регулювання паралакса / Фокусування: | Є |
| Колір: | Чорний |
| Модель: | DO |
| Діаметр вихідної зіниці, мм: | 10.5мм - 2.6мм |
| Вага, г: | 460 |
| Видалення вихідної зіниці, мм: | 82-80 |
| Діаметр об'єктива, мм: | 42 |
| Довжина, мм: | 356 |
| Країна походження: | Японія |
20 141 грн.
Інші характеристики
| Виробник | Delta Optical |
|---|---|
| Вид прицільної сітки | Mil-Dot |
| Підсвічування прицільної сітки | Немає |
| Діаметр кілець / Посадкове місце | 25,4 мм (1") |
| Регулювання паралакса / Фокусування | Є |
| Колір | Чорний |
| Модель | DO |
| Діаметр вихідної зіниці, мм | 10.5мм - 2.6мм |
| Вага, г | 460 |
| Видалення вихідної зіниці, мм | 82-80 |
| Діаметр об'єктива, мм | 42 |
| Довжина, мм | 356 |
| Країна походження | Японія |
