Breda B12i - напівавтомат з Італії


Італійська фірма Breda довгий час співпрацювала з найбільшими збройними компаніями, поставляючи різні комплектуючі для військової техніки. Це дозволило виробникові поступово збільшити виробничі потужності і напрацювати безцінний досвід. До моменту запуску повного циклу компанія вже мала достатню кількість ресурсів, щоб створювати продуманий і якісний продукт - такий, яким без сумніву є напівавтомат В12I.

Особливості моделі

Від безлічі представників свого класу виріб відрізняється досить високою ціною, порівнянною з вартістю кращих зразків Benelli або Beretta. Однак, як показують результати практичної стрільби, в даному випадку цінова політика Breda виправдана комфортом експлуатації, швидкістю, точністю.

Breda За комфорт відповідають:
  • об'ємне хватка цівку, повністю позбавлене здатності до ковзання;
  • має прогумовані і забезпечені Soft-touch-покриттям ділянки рукоядки;
  • пружна накладка тильником;
  • накладка, змонтована для збільшення кнопки затримки затвора;
  • пофарбований в яскраво-червоний колір подавач магазина;
  • вага в 3 кг 100 гр.;
  • механізми, що компенсують віддачу і вібрації.
Підвищенню швидкості сприяє ергономічна форма знаряддя в цілому і виточене особливим чином вікно заряджання магазина. Практика показує, що патрон виявляється в патроннику В12I в 2 рази швидше, ніж стрілок встигає натиснути на спусковий гачок. Це дуже цінується мисливцями, цінителями швидко реагуючої зброї.

Висока точність забезпечується за рахунок роботи розташованого в прикладі механізму: він компенсує йдучу назад віддачу і тим самим дозволяє контролювати знаряддя стрільцям з будь-якою вагою, досвідом, навичками. На цей же параметр позитивно впливають зменшена маса затвора і наявність на ньому покриття з нітриду титану.

B12iДоступні версії, комплектація

На експорт італійці виробляють дві версії напівавтомата: зі стволом 610 мм і подовженим аналогом в 710 мм. У заводському варіанті рушниця комплектується антабками в нижній частині приклада і на цівку. На ствольній коробці розташовують отвори для кронштейна, здатного утримувати додаткове прицільне пристосування. Стандартний приціл включає фібергласову червону мушку і цілик на піднятій вентильованого планці.

Трубчастий магазин вміщує 4 патрона, але в експортній версії містить пластикову вставку, що обмежує місткість до 2 патронів. Ствол покритий хромом зсередини, анодований зовні, має внутрішній діаметр 18,4 мм.

Важливий момент - звуження між стволом і патронником, що підвищує тиск газів на дріб або кулю, збільшує потужність пострілу і початкову швидкість кулі .

Повернення до списку

alfaSystems sline stroymart SM91TG62
Array
(
    [BITRIX_SM_SALE_UID] => 86aac82ecaabc9e12c4ac9f4471f1f21
)