Спорядження мисливця

Кожна вилазка на природу потребує підготовки. А тим більше полювання. З собою варто взяти все, щоб відчувати впевненість: максимально ергономічний ніж, сонцезахисні окуляри, потужний ліхтар, бінокль із сильною оптикою, термос, що довго зберігає температуру, легкий полімерний паракорд. Найзручніше скласти все це в рюкзак, до якого досвідчені мисливці також висувають чимало вимог.Рюкзак Danaper

Основні параметри аксесуарів для полювання

Головний параметр мисливського рюкзака – безшумність. Тканина повинна бути м'якою, а фурнітура - легко застібається і розстібається. У процесі відстеження звіра неодноразово доводиться діставати з рюкзака речі, інструменти, складати їх назад. Якщо ці маніпуляції будуть супроводжуватися хрускотом, шарудінням матеріалу або брязканням застібок, успіх стеження опиниться під загрозою.

Сонячні окуляри покликані захищати очі мисливця, полегшувати основне завдання. При цьому використовувати їх рекомендовано не тільки вдень, але і на світанку або заході сонця: кут падіння сонця, що сходить або заходить, здатний створити значні перешкоди огляду.

Ніж має бути гострим, міцним, універсальним. Краще вибирати такі вироби, які дозволяють зрізати гілки, потрошити здобич, обробляти її. Важливі параметри:
  • довжина леза 10-12 см;
  • твердість металу від 58 до 60 HRC;
  • зручна для захвата ручка.
Якщо ніж складний, необхідно перевірити міцність конструкції, відсутність люфту, ступінь фіксації леза у розкладеному стані. Якщо ніж цільний, варто подбати про ножна.

Бінокль вибирають за кратністю, діаметром об'єктива, шириною огляду. Для ходового полювання вибирають оптику з невеликою вагою, для лісу – з 7-8-кратним збільшенням, для гірської місцевості – з 12-кратним, для степів – з 10-кратним. Також важливо, щоб бінокль був водонепроникним та ударостійким.Бинокль Arsenal

Ліхтар може бути налобним, ручним чи тактичним. Налобний варто вибирати за наявності відповідних головних уборів: мисливський капелюх та кепка явно створять незручність. Ручні версії хороші для засліплення звіра та освітлення дороги, але займають руки. Тактичні мають світловий пучок та бічне підсвічування, забезпечують широкий огляд.

Вирішення побутових завдань

Дрібний ремонт спорядження, буксирування транспорту, що застряг, організація похідної сигналізації, підтримка зв'язку між мисливцями в тумані — всі ці завдання дозволить вирішити паракорд. Він продається в мотках по 45 метрів, у формі браслетів та невеликих шнурків. Зовнішня обмотка паракорду легко спалахує, її можна використовувати для розпалу вогнищ. Внутрішні нитки підходять для виготовлення волосіні для риболовлі.

Дуже потрібний предмет – термос. При виборі варто врахувати міцність корпусу, зручність клапана для наливання, щільність прилягання кришки, матеріал колби. Краще, якщо колба буде металевою, тому що скляні занадто крихкі.

Повернення до списку

alfaSystems sline stroymart SM91TG62
Array
(
    [BITRIX_SM_SALE_UID] => 368aba53b3a0dbaa04d877b4d43d09f4
)