Гвинтівка Magtech N2 Extreme 1300

Magtech N2 Extreme 1300 - потужний представник магнум-класу, що володіє газовою пружиною і довгим 51-сантиметровим стволом. Як і інші вироби категорії, гвинтівка виконана по однозарядній системі з переломом ствола. Відмінність - в дизайні: на цей раз бразильський виробник залишився вірним собі, наділивши зброю впізнаваною фірмовою харизмою і чарівністю.MAGTECH

Особливості дизайну, конструкція Magtech N2 Extreme 1300

Дизайнерам Magtech властива схильність до створення агресивних силуетів. Так вийшло і з N2 Extreme +1300: її образ народжує відчуття непохитної впевненості і натякає на точно вивірений баланс. Важливі деталі - масивний потиличник ствольної коробки і ергономічним обгрунтоване потовщення в середній частині цівки, що робить комфортною і перенесення, і стрільбу з ліктів.

Серед особливостей конструкції привертають увагу:
  • снайперська конфігурація приклада;
  • забезпечують зручне положення великої руки, кути нахилу рукояток;
  • виключає защемлення шкірних покривів конструкція намушника;
  • наявність таких елементів регулювання, як діоптричного корекція, зручні барабани, відбудова параллакса;
  • присутність двох пластикових вушок;
  • можливість горизонтального і вертикального регулювання механічного прицілу;
  • забезпечує яскравість навіть в темний час доби світлонакопичувальне волокно;
  • чітка, добре помітна мушка. ;
Зусилля взводу становить 27 кг, що вимагає гарної фізичної підготовки, вправності і розвинених м'язів спини.plbhnyybep5zcqrigkf1bmwn71l0sn1t.jpeg

Запобіжник виконаний у вигляді однієї цільної клавіші: він самостійно включається відразу ж після пострілу. Крім того, на спусковому гачку розташований знайомий досвідченим стрілкам по «Глоку» важіль. Виходить, що модель обладнана і ручним запобіжником, здатним самостійно активуватися, і автоматичним.

Висновки, поради по експлуатації та підбору куль

З точки зору потужності розглянута модель навряд чи когось залишить байдужим. Початкова швидкість звичайних куль в разі N2 Extreme 1300 фіксується на позначці 400 м/с. Кулі без свинцю стартують зі швидкістю 490 м/с. При цьому вага боєприпасів ніяк не впливає на купчастість, так як повністю нівелюється потужністю магнум-компресора.

У використанні гвинтівка цілком комфортна. Особливо радують зручні потиличники, піддатливість яких виявляється зовсім не зайвою при взводі з упором в стегно. А ось комплектного прицілу виріб не має, тому доведеться підібрати.

Кулі краще вибирати з сегмента 10 grain. Проведені пробні стрільби показали, що зброя забезпечує хороші результати з JSB масою 0,67 гр і Люман вагою 0,68 гр.

Повернення до списку

alfaSystems sline stroymart SM91TG62
Array
(
    [BITRIX_SM_SALE_UID] => e38193ce29e990db3bedd26e8e673372
)