Вибір костюма «Гірка»

Правильний одяг для активного відпочинку захищає від морозу та ультрафіолету, укриває від вітру, але залишається дихаючим. Рятує від опадів та комах. У ньому зручно відпочивати та легко рухатися. Саме таким досвідчені користувачі бачать костюм «Гірка». Спочатку він створювався для єгерів, будівельників, археологів, геологів, військових, які служили в гірських районах зі складними кліматичними умовами. Сьогодні доступний усім охочим: рибалкам, любителям походів, мисливцям.

Функціональність, характеристики та кольори моделей

Костюм горный Горка-4 АНОРАК Спн 52-54 АРМ 17.jpgСучасні моделі костюма можуть бути літніми, осінньо-весняними, зимовими. Літні виготовляються з:
  • Міцної наметової тканини з водовідштовхувальним просоченням. У складі міститься нейлон, поліестер, бавовняне волокно.
  • "Ріп-стопа" - зносостійкого матеріалу, позбавленого здатності давати усадку, змінюватися, розтягуватися.
  • "Піч Софт Ультра" - тканини, що складається з бавовни підвищеної міцності.
Для демісезонного одягу використовують утеплену флісовою підкладкою наметову тканину. Для зимової — «Термотекс», що захищає від вітру, багатошаровий матеріал «Алова», що довго зберігає тепло «Котяче око». Усі зимові моделі створюються з використанням натурального хутра – переважно овчини.

Колірна гама включає чорний, хакі, оливковий та кілька камуфляжних принтів з урахуванням сезонної та цільової специфіки. Деякі моделі призначені для бойових операцій і навіть дозволять "розчинитися" у степу. Мисливські моделі містять контрастні з основним тоном вставки, забезпечують розмитість силуету.

Важливо! Оригінал завжди виконаний із щільної міцної тканини. Легкий, рухливий, тонкий матеріал або мішковина - привід відмовитись від покупки. Це вірна ознака підробки.

На що звернути увагу під час вибору

Костюм Горка с флисом.jpgСпочатку визначаємося з моделлю, її цільовим та сезонним призначенням. Потім звертаємо увагу на:
  • капюшон - може бути пришитим або відстібається, мати стягуючу кулісу або гудзики, козирок;
  • особливості куртки - випускаються моделі з блискавкою, гудзиками, липучками, а також ті, що одягаються через голову;
  • рукави - манжети стягуються кулісою або гумкою;
  • кишені - розташування та кількість, наявність захисних клапанів;
  • штани - пояс з гумкою або еластичними шлейками, присутність підсилювальних вставок на сідницях та колінах.
Найкращий спосіб підібрати розмір - зробити примірку: надіти костюм, повністю застебнути, пройтися в ньому, спробувати нахилитися, сісти.

Важливо! Багато хто піддягає під верхній одяг об'ємні теплі речі, але забуває про це в процесі вибору розміру. Цей момент варто врахувати. А ще краще – приміряти «Горку» разом із ними. Якщо покупка відбувається дистанційно, рекомендовано вибирати виріб на один розмір більше, ніж звичайно.

Догляд за костюмом простий, але вимагає дотримання кількох правил: прання у воді до 40 градусів, при ручному способі переважно використання господарського або рідкого мила, при машинному - вибір режиму «Ділікатне прання» без віджиму. Для сушіння «Гірку» акуратно розвішують і дають стекти воді без попереднього віджимання та перекручування.

Повернення до списку

alfaSystems sline stroymart SM91TG62
Array
(
    [BITRIX_SM_SALE_UID] => f3a18747405b824b4c0faf1c92f8ed50
)