Самозарядний M1911 - справжній довгожитель. Розроблений ще в 1908 році конструктором-винахідником Браунінгом під патрон .45 ACP, цей легендарний пістолет до 1985 року використовувався всіма родами служб і військ США. Пізніше його офіційно змінила більш сучасна модель фірми Beretta, але М1911 досі служить надійним особистою зброєю військовим і поліцейським Америки та інших країн.

Пристрій: складові частини, принцип дії пістолета M1911

У складі зброї налічується 53 елемента. Візуально його легко поділити на три частини: ствол, кожух-затвор, рамку. 127-міліметровий ствол об'єднаний з рамкою хитається сережкою, що знаходиться під казенною частиною стовбура. Його замикання виконується за рахунок напівкільцевих бойових упорів на стовбурі і пазів, розташованих на внутрішній поверхні затвора перед вікном для вилучення гільз.

Зчеплений з затвором стовбур відразу після пострілу просувається назад. Серьга провертається, і казенна частина стовбура змінює положення. Напівкільцеві виступи роз'єднувати з пазами, затвор рухається ще далі, виштовхує гільзу, призводить курок в положення взводу, стискає пружини.

Серед особливостей конструкції виділяють: aa6e9ecc8a565bc9a2d0958efddcbc7e.jpg

 • загальну довжину в 216 мм;
 • масу зброї, складову 1,12 кг;
 • стартову швидкість кулі, що варіюється від 250 до 280 м/с в залежності від версії патрона;
 • відкритий приціл;
 • розташування поворотної пружини під стволом, бойовий - в рукоятці;
 • вставлені в рамку рукоятки спускову тягу, рукояточним запобіжник, курок, пластинчатую спускову пружину;
 • здатність рукояточного запобіжника блокувати курок до моменту повного обхвату рукоятки рукою;
 • УСМ одинарної дії;
 • підпружинений і поглиблений в затвор ударник;
 • розташований на єдиній осі з шепталом разобщитель в задній зоні рукоятки;
 • встановлений з лівого боку рамки прапорець запобіжника.

Напрямок активації запобіжника у М1911 аналогічно пістолет Макарова. За підняттям прапорця слід блокування затвора і шептала запобіжника, після чого курок позбавляється можливості просуватися вперед. При активованому запобіжнику курок можна тримати на бойовому взводі, що повністю компенсує знижену швидкість застосування при невзведенном курку.

Тонкощі експлуатації M1911M1911

Виключений запобіжник дозволяє зняти зі взводу курок. Для цього його необхідно притримувати пальцем, одночасно натискаючи на спуск: при цьому спочатку курок потрібно відвести назад до упору його спиці в хвіст рукояточного запобіжника.

Після м'якого спуску курок встановлюється на запобіжний взвод, що перехоплює його в момент зведення. При активованому запобіжнику не до кінця зведений курок припиняється - його можна звести. При спущеному курку запобіжник нейтралізується опусканням прапорця.

Поперечно розташований в рамці стрижень одночасно виконує роль осі важеля затримки затвора. Після спустошення магазина зуб важеля примикає до виїмки затвора, а затвор затримується в задньому положенні. Зняти його з затримки можна натисканням на важіль. Пістолет буде підготовлений до експлуатації, якщо попередньо замінити спустошений магазин на новий: патрон переміститься в патронник і все буде готово до пострілу.

У нашому магазині ви можете придбати пневматичний варіант пістолета SAS M1911 Tactical.

Повернення до списку

alfaSystems sline stroymart SM91TG62
Array
(
  [BITRIX_SM_SALE_UID] => 687ddcd44c6fdea11214eadb7fb2716b
)